7/24 Hizmetinizdeyiz
Antalya Muratpaşa - Konyaaltı - Lara ve Kepez de Şubelerimiz.

Antalya Atık Su Gideri Tıkanıklığı Açma

26-09-2021 09:21:00

Antalya Atık Su Gideri Açma

Antalya atık su gideri açma firmalarından biri olarak giderlerinizde meydana gelen her türlü tıkanıklığı gidermeyi görev ediniyoruz. Gerek ev, gerek bina, gerekse işyerlerinizde meydana gelen atık su gideri tıkanmaları hayatınızı olumsuz etkiler. Bizler giderlerinizi açabilmek için son teknoloji makinalar kullanıyor ve sıkıntıya neden olan cisimleri giderlerinizden söküp alıyoruz. 

Kullandığımız tesisat teknolojileri sayesinde kırıp dökmeden gerçekleştirdiğimiz tıkanıklık açma hizmetlerimiz tesisatınıza da zarar vermiyor. Tesisatınızın tıkanmasına neden olan her türlü cismin çıkarılabilmesi için kullandığımız makinalar tıkanıklık sorununu tamamen yok ediyor. Bu tıkanıklık sebebi bazen bir bez ya da katı bir cisim olabilir. Özellikle işyerlerinde gün içinde birden fazla kişi tarafından yoğun olarak kullanılan tuvaletler sık sık atık su giderlerinizin tıkanmasına neden olmaktadır.

Hayatınızın Felç Olmasını Beklemeyin

Kirli su giderleriniz ciddi bir tıkanıklık ile karşılaşmadan önce sızıntılar ve koku yolu ile belirtiler gösterir. Özellikle lağım kokusu şeklinde tabir edilen koku tüm alana yayıldığında hem hane halkı hem de işyerinizdeki müşterileriniz ciddi anlamda rahatsız olur. Bu tarz durumlarda tıkanıklığı beklemeden bizler ile iletişime geçmelisiniz. Bizler Antalya atık su gideri açma firmaları arasında en hızlı hizmeti sunan bir ekibe sahibiz.

Atık su giderlerinizin tıkanması sebeplerinden biri de korozyon olmaktadır. Tesisatın korozyona bağlı tıkanması sonucu taşmalar söz konusu olacaktır. Böyle bir durumda Antalya atık su gideri açma firmalarından olan bizler ile vakit kaybetmeden iletişime geçin.