7/24 Hizmetinizdeyiz
Antalya Muratpaşa - Konyaaltı - Lara ve Kepez de Şubelerimiz.

Antalya Baca Temizleme

26-09-2021 08:44:00

Antalya Baca Temizleme

Antalya baca temizleme firması olarak belirli dönemlerde yaptırmanız zorunlu olan baca temizleme işlemlerinde yanınızdayız. 

Neden Baca Temizletmeliyiz

Her yıl pek çok evde karbon monoksit zehirlenmesi nedeniyle insanlar hayatlarını kaybetmekteler. Gerektiği gibi temizlenmeyen bacaların içine is kurum vb. malzemeler birikim halinde tutunur ve bacada tıkanmaya yol açarlar. Tıkalı baca ise ortamda yanan pis havayı dışarı atamayıp, mekana geri bırakır. Böylelikle ortamda karbon monoksit gazı aşırı derecede birikir ve burada yaşayan canlıların hayatını tehlikeye sokar. Ne yazık ki, bu nedenden ötürü pek çok kez ölümle sonuçlanan vakalar olmuştur.

Sizlere Sunduğumuz Hizmetler 

Baca valfi takılması, duman tableti ile ölçüm, baca matik, gaz alarm cihazı, rüzgar gülü, havalandırma gibi baca sistemleri ile ilgili büyük ya da küçük çaplı bütün ihtiyaçlarınız için bizi belirtilen numaradan telefonla arayın, sorununuzun çözümünde sizinle olmaktan mutluluk duyacağız. 

Eğer Antalya’da yaşıyorsanız, sizi de kendi bacasını temizlediğimiz ailemiz listesine ekleyelim ve periodik bakımlarda siz aramadan biz size hatırlatarak, randevu alalım, siz de bunan sonra baca problemlerinizi kafanızdan silmiş olun, sorunu Antalya baca temizleme firmasına bırakın.

Biz sizden talimat alalım ki,  Antalya baca temizleme firması olarak tecrübeli ve uzman usta kadromuzla gerekli bütün işlemleri usulüne uygun ve olabilecek en hızlı şekilde yapalım. Gözünüz arkada kalmasın. En kısa sürede bizi aramanız dileğiyle…