7/24 Hizmetinizdeyiz
Antalya Muratpaşa - Konyaaltı - Lara ve Kepez de Şubelerimiz.

Antalya Foseptik Çekimi

26-09-2021 09:24:00

Antalya Foseptik Çekimi

Antalya Başarı Vidanjör foseptik çekimi yaptırmanız gerektiğinde mutlaka bizi arayın.

Foseptik Nedir ?

Şehirlerde ya da diğer yerleşim merkezlerinde, (genellikle köy vb. küçük yerleşim yerlerinde,) kanalizasyon sisteminin olmadığı yerlerde pis atık sularının uzaklaştırılması için açılmış derin lağım çukurlarına foseptik çukuru denir. Ya da yine kanalizasyon sisteminin olmadığı yerlerde atıkların uzaklaştırılması için açılan lağım kanallarına, foseptik kanalları denir.

Foseptik Çekimi Nedir?

Bu kanallarda ya da çukurlarda toplanan atıkların vidanjörler ile çekim gücü oluşturularak temizlenmesi işlemine foseptik çekimi denir. Antalya foseptik çekimi hizmetlerimiz, çevre yönetmeliğine uygun olarak, modern vidanjörlerimiz ve deneyimli, konusunda uzmanlaşmış usta ekibimizle yapılmaktadır. Foseptik çekimine genelde plastik atılması neden oluyor gibi bilinmesine rağmen çok çeşitli kimyasal atıkları da bu tıkanmalara sebebiyet vermektedirler. Genellikle bu sorun fabrikalarda ortaya çıksa da, evlerde de problemler yaşanabilmektedir.

Foseptik Çekimi Neden Önemlidir?

Foseptik çekimi eğer usulüne uygun olarak, doğru dürüst yapılmazsa kısa süre içinde aynı problemle tekrar karşılaşılmaktadır. Bu nedenle foseptik çekimi temizliğinde asıl önemli olan, sorunun nereden kaynaklandığının tam olarak tesbit edilebilmesidir. 

İnternette ilanı olan her foseptik çekimi yapılır diyen firma ile işe girişmeyin. Paranızın, sağlığınızın ve zamanınızın boşa harcanmaması için deneyimli kadrosu olan konusunda uzmanlaşmış güvenilir firmalar ile çalışın. Sizi ve sevdiklerinizi bu sorundan en sağlıklı ve modern şekilde kurtarabilmemiz için Antalya foseptik çekimi ekibi olarak verdiğimiz irtibat telefonundan lütfen bize ulaşın.