7/24 Hizmetinizdeyiz
Antalya Muratpaşa - Konyaaltı - Lara ve Kepez de Şubelerimiz.

Antalya Gün Isı Tamircisi

26-09-2021 09:14:00

Antalya Gün Isı Tamircisi

Antalya gün ısı tamircisi olarak güneş ısıtma sistemlerinizde olabilecek herhangi bir arıza veya bakım çalışmaları için ihtiyacınız olduğunda, derhal hizmetinizdeyiz. Güneş ısıtma sistemleri aktif ısıtma sistemleri, pasif ısıtma sistemleri ya da her ikisinin bileşimi olabilir.

Gün Isı Çalışma Prensibi

Aktif ısıtma sistemleri uygulamasında düz plaka toplayıcıları genellikle güneş ışığı altında çatıya veya zemine yerleştirilir. Üst veya güneşli taraf, güneş enerjisinin içeri girmesini sağlamak için bir cam ya da plastik kapağa sahiptir. İç mekan ise güneş enerji emilimini maksimumda tutmak için siyah renkte bir malzemedir. Soğuk su depolama tanından çekilip, evin çatısına monte edilen düz plaka toplayıcıda toplanır. Su güneş enerjisini emer ve tekrar depoya geri döner. Evin ya da su tesisatındaki suyun ısıtılması bu prensibe göre uygulanır. Antalya gün ısı tamircisi bütün bu uygulamaları profesyonel olarak size sunar ve konu ile ilgili en güncel gelişmeleri takip ederek hayata geçirir. 

Gün Isı Sisteminizin Bakımını İhmal Etmeyin

Bu ya da benzeri sisteminizde olabilecek herhangi bir arızada hiç beklemenize gerek olmadan irtibat numaramızdan bizi arayın. Toplayıcınızın verimliliği hakkında bir endişeniz olduğunda ya da periyodik bakım sürecine daima sizlerle olduğumuzu bilmenizi steriz.

Konusunda uzun yıllar tecrübeli ustalarımız derhal sizinle temasa geçsin ve Antalya gün ısı tamircisi markamıza yakışır bir şekilde probleminizi çözelim.