7/24 Hizmetinizdeyiz
Antalya Muratpaşa - Konyaaltı - Lara ve Kepez de Şubelerimiz.

Antalya Kanal Temizleme

26-09-2021 09:42:00

Antalya Kanal Temizleme

Antalya kanal temizleme hizmeti veren firmamız hem ev hem de işyerlerinizde meydana gelen tıkanıklıkları açıyor ve rutin temizliğini gerçekleştiriyor. Kanal tıkanıklıkları hiçbir insanın karşı karşıya kalmak istemeyeceği kötü bir durumdur. Ayrıca işyerlerinde meydana gelen kanal tıkanıklıkları işlerin durmasına dahi yol açabilir. 

Kanal tıkanıklığı genellikle katı maddelerin borularda birikmesi sonucu ortaya çıkar. Bu tip durumlar ile karşı karşıya kaldığınız vakit hemen bizler ile iletişime geçin. Bizler hem ev hem de işyerlerinize kanal tıkanıklığı açma hizmetini veriyor ve kanallarınızın rutin kontrollerini de gerçekleştiriyoruz.

Tahribat Yaratmadan Sorunu Çözüyoruz

Kanal tıkanıklığı söz konusu olduğunda herkesin gözünde yıkılmış duvarlar, kırılmış seramik ya da fayanslar gelir. Ancak bu durum artık tarih oldu. Bizler tesisat teknolojilerini sonuna kadar kullanan bir Antalya kanal temizleme firmasıyız. Hiçbir fayansınıza ya da seramiğinize zarar vermeden tıkanıklığı buluyor ve ortadan kaldırıyoruz. Kanallarınızın temizlenmesi için çalışan ekibimiz yılların tecrübesine sahip kişilerden oluşuyor. 

Aslında kanal kirlenmeleri tıkanma gibi daha büyük sorunlara sebep olmadan önce bazı belirtiler verebilir. Özellikle eski yapılardaki tesisatın çatlaması tam olarak bu sonuçları çıkarır. Örneğin kötü bir kokunun yayılması durumu tesisatınızda ya da kanalınızda meydana gelen kirliliğe işarettir. Bu tar bir durumda hem siz hem de müşterileriniz rahatsızlık yaşar. Bizler Antalya kanal temizleme firması olarak kanalınızın tıkanıklığı yanında temizliği ile de ilgileniyoruz.