7/24 Hizmetinizdeyiz
Antalya Muratpaşa - Konyaaltı - Lara ve Kepez de Şubelerimiz.

Antalya Lavabo Tıkanıklığı Açma

26-09-2021 08:34:00

Antalya Lavabo Tıkanıklığı Açma

Bizleri Antalya lavabo tıkanıklığı açma firmaları arasında en sık tercih edilen firma yapan müşterilerimiz, hızlı aksiyon almamızdan ve geniş hizmet dağıtım ağımızdan oldukça memnun. Çalıştığımız profesyonel ekip yılların verdiği deneyim sayesinde tek bir telefonunuz ile kapınıza geliyor ve sorunu kökünden hallediyor.

Lavabo tıkanıklıkları genellikle lavaboya yabancı madde kaçmasından, lavaboya yemek kırıntılarının boşaltılmasından ya da boruların zaman içinde kireçlenip korozyona uğramasından kaynaklanır. Bu tarz durumlarda lavabonun içindeki su gitmez ve zamanla bu su daha fazla artar. Üstelik yapılan çalışmalar da sonuç vermez ise lavabonuz kullanılmayacak duruma gelir. Bu tarz bir durumda hemen bizimle iletişime geçin. Bizler Antalya lavabo tıkanıklığı açma firmalarının en hızlısı olarak hizmeti aynı gün ayağınıza getiriyoruz.

 

Borular İle Oynamayın Ya Da Yabancı Cisimler Sokmayın

Lavabo tıkanıklıklarında lavabo kanalına şiş gibi cisimler sokularak ya da borular oynatılarak çözüm bulmaya çalışılır. Ancak bu hiç güvenli bir yöntem değildir. Borularınıza zarar verebilir pis su sızıntılarına ön ayak olabilirsiniz. Bu nedenle lavabolarınız eğer su gitmeyecek kadar tıkandıysa farklı bir tesisat sorunu ile karşı karşıyasınız demektir. 

Lavabo tıkanıklığı açma konusunda kullandığımız aletlerin tümü son teknoloji ve borularınıza hiçbir zarar vermiyor. Üstelik dakikalar içinde lavabonuzu açıyor ve tıkanıklığa neden olan sorunu ortadan kaldırıyoruz. Bizleri Antalya lavabo tıkanıklığı açma firmaları arasında en sık tercih edilen yapan müşterilerimiz sayesinde hizmet ağımızı her geçen gün biraz daha genişletiyoruz.