7/24 Hizmetinizdeyiz
Antalya Muratpaşa - Konyaaltı - Lara ve Kepez de Şubelerimiz.

Antalya Pimaş Tıkanıklığı Açma

26-09-2021 10:43:00

Antalya Pimaş Boru Tıkanıklığı Açma

Antalya pimaş boru tıkanıklığı açma firmaları arasında parmakla gösterilen firmamız ev, işyeri, fabrika, otel ya da yurtların giderlerindeki tıkanıklığı açıp sorunsuz şekilde tesisat bakımını gerçekleştiriyor. Pimaş borular giderlerin kanalizasyona bağlandığı noktalardır ve eğer yabancı bir madde gelir ise tıkanmaları söz konusu olabilir. Bu tıkanmalar taşma ve kötü kokulara sebep olurken dışkıların yapıya dolmasına kadar varan ciddi sorunların da habercisidir.

Otel, okul, yurt gibi toplu yaşam alanlarında tuvaletlerin birden fazla kişi tarafından kullanılması bu tıkanıklıkları tetikler. Üstelik taşan lağımlar da bu işletmelerin itibar kaybına yol açar ve müşterilerini huzursuz eder. Eğer sizler de böyle bir durum yaşarsanız hemen bizler ile iletişime geçin ve sorununuzu halletmenize izin verin. Bizler Antalya pimaş boru tıkanıklığı açma firması olarak sorununuzu en kısa sürede halledeceğimize söz veriyoruz.

Birkaç Saat İçinde Açılmış Giderler

Eski sistem usulü giderlerinizin açılması için artık günlerce beklemenize gerek yok. Çünkü bizler teknolojik makinalarımız ile tıkanıklığı tespit ediyor ve birkaç saat içinde çözüyoruz. Hem sizleri hem de müşterilerinizi asla bekletmiyor ve huzursuz etmiyoruz.

Tıkanıklık akıntıya ve taşmaya sebep olmadan kötü kokuya neden olur. Daha büyük bir problem ile karşılaşmadan bu tarz bir koku oluştuğunda hemen bizler ile iletişime geçin. Bizler Antalya pimaş boru tıkanıklığı açma firması olarak hızlı aksiyon alıp sorun ilerlemeden çözüyoruz.