7/24 Hizmetinizdeyiz
Antalya Muratpaşa - Konyaaltı - Lara ve Kepez de Şubelerimiz.

Antalya Pis Su Gideri Tıkanıklığı Açma

26-09-2021 09:58:00

Antalya Pis Su Gideri Tıkanıklığı Açma

Antalya pis su gideri tıkanıklığı açma hizmeti veren firmamız, Antalya’nın neresinde olursanız olun aynı gün içinde hizmet veriyoruz. Otel, ev, işyeri, plaza ya da okul gibi alanların tesisatında meydana gelen gider tıkanıklıklarını açıyor, üstelik bunu aynı gün içinde gerçekleştiriyoruz. Pis su giderlerinin tıkanmasına neden olan yabancı cisimleri ya da tortuları gelişmiş teknolojik makinalarımız ile yok ediyoruz.

Pis su gideri aslında lağım gideri ile aynı noktadır. Bu alanların tıkanması genellikle ped ya da tuvalet kağıdı gibi yabancı maddelerin atılmasından kaynaklanır. Üstelik bu durum otel, restoran ya da pansiyon gibi işletmelerde daha sık meydana gelir. Çünkü bu işletmelerin tuvaletleri ve banyoları gün içinde normal bir haneden çok daha fazla kullanılır. Bizler Antalya pis su gideri tıkanıklığı açma konusundaki uzman ekibimiz ile birlikte her alanda hizmet veriyor ve tıkanıklığa konu olan yabancı cisimleri kanaldan söküp alıyoruz.

Kırmak Ve Dökmek Yok

Gider açma tekniklerinde en sık kullanılan yöntem döşemeleri kırarak sorunlu bölgeye ulaşmaktır. Ancak bu teknik artık çok eskide kaldı. Çünkü teknolojik gelişmelere tesisatı da etkileri. Bizler asla kırıp dökme gibi bir teknik kullanmıyor ve görüntüleyici tesisat aletlerimiz ile sorunlu bölgeyi dakikalar içinde buluyoruz.

Ekibimizde yer alan ustalarımızın hepsi yıllardır tesisat alanında hizmet veren ustalardandır. Antalya pis su gideri tıkanıklığı açma konusunda bizi en sık tercih edilir yapan müşterilerimizin güvenini kazanmış olmanın gurur ile ekibimizi her geçen gün biraz daha büyütüyoruz.