7/24 Hizmetinizdeyiz
Antalya Muratpaşa - Konyaaltı - Lara ve Kepez de Şubelerimiz.

Antalya Su Kaçağı Tespiti

26-09-2021 09:23:00

Antalya Su Kaçağı Tespiti

Antalya su kaçağı tespiti konusunda uzmanlaştığımız için, su kaçağının nereden olduğunu nokta atışı ile saptayabiliyoruz. Daha önceleri yaşam alanlarında su kaçağının nereden oluştuğu tam olarak tespit edilemediği için, duvarların ya da zeminin, hatta bazen her ikisinin birden boydan boya kırılması gerekiyordu.  Oysaki olayların % 95inde, su kaçakları tek bir noktadan kaynaklanmaktadır. Bu nedenle bütün mekanı baştan başa kırıp dökmek, hem gereksiz maliyete, hem de gereksiz işgücü kaybına sebep olmaktadır.

Saptanan su kaçağı bölgesinde lokal bir kırılma işlemi yapılarak da problem giderilir. Böylece hem sorundan kurtulursunuz, hem de eviniz  tertemiz kalır.

Su Kaçağını Nasıl Tespit Ediyoruz?

Antalya su kaçağı tespiti konusunda kameralı saptama aletleri kullanıyoruz. Bulunan bu noktanın doğru olup olmadığını bildiren, yüksek akustik özellikli ses dinleme cihazları ile de, saptanan noktanın doğruluğunun sağlamasını yapmaktayız.

Bize Ulaşın, Size Yardımcı Olalım

Eğer yaşam alanınızda nerden olduğunu tespit edemediğiniz, bir su kaçağı olduğunu düşünüyorsanız, hemen bizi verdiğimiz numaradan arayın ve evinizin kırılıp dökülmesi kabusunu yaşamanıza izin vermeden, olabilecek en pratik şekilde sorununuzu çözelim. Su kaçağı sorunu ne kadar çabuk giderilirse, oluşturduğu tahribat ve buna bağlı olarak harcanması gereken maliyet gideri, o kadar az olur. Sorun ertelendikçe harcanması gereken maliyet gideri de artar.

Antalya su kaçağı tespiti ekibi olarak sizden haber bekliyoruz.