7/24 Hizmetinizdeyiz
Antalya Muratpaşa - Konyaaltı - Lara ve Kepez de Şubelerimiz.

Antalya Tesisat

26-09-2021 08:59:00

Antalya Tesisat

Büyük şehirlerden Antalya tesisat anlamında sıkıntı yaşayan pek çok firma ve binanın bulunduğu bir şehirdir. Hem şehir nüfusunun çok olması hem de turistik bir yer olmasından kaynaklı yaz sezonunda binlerce kişiyi ağırlaması bu tesisatların güçlü olmasını gerektiriyor. Bizler tesisat firması olarak yıllarca bu sektörde hizmet veren bir ekibe sahibiz. Ekibimizde bulunan her usta s kaçakları ve tesisat tıkanıklıkları konusunda alanında uzman kişilerden oluşuyor. 

Tesisat söz konusu olduğunda en sık yaşanan problemlerden bir tanesi tıkanıklık oluyor. Özellikle otel işletmelerinde çok sık yaşanan bu sorun tuvalet ve banyolara yabancı madde atılmasından ileri geliyor. Bizler Antalya tesisat firmalarından biri olarak tesisatının ne kadar büyük ya da güçlü olursa olsun derdinize deva oluyoruz. Çükü kadromuz alanında uzman ve kullandığımız cihazlar teknolojiye uyumlu.

Mutfaklarda Tıkanıklık

Evlerde ise en sık mutfak tesisatında tıkanıklık görünür. Özellikle eski binalarda daha sık yaşanan bu sorunlar da yemek kalıntıların zaman içinde katılaşmasından meydana gelir. Bizler evleriniz ya da işyerleriniz mutfakları için de tesisat hizmeti veriyoruz. Hiçbir seramik ya da fayansınızı kırmıyor, tıkanıklığı sadece birkaç saat içinde çözüme kavuşturuyoruz.

Bizler kullandığımız teknolojik cihazlar sayesinde tıkanıklığa sebep olan cismi de görüntüleyebiliyoruz. Sizin tesisatınızdaki tıkanıklığa ilişkin bilgi edinebilmeniz için bu tıkanıklığa neden olan cismi gösteriyor ve önlem almanızı sağlıyoruz. Bizim Antalya tesisat firmaları arasında en büyük farkımız müşteri memnuniyetine verdiğimiz önemdir.